Chciałbyś mieć pszczoły w swoim ogrodzie i własny miód na stole, ale nie wiesz od czego zacząć i czy dasz radę zajmować się ulem? Oto rozwiązanie: ul, pszczoły i profesjonalna opieka nad nimi w jednym pakiecie.

Ul w Twoim ogrodzie

Pakiet „Ul w Twoim ogrodzie” obejmuje wynajem ula wraz z pszczołami na jeden sezon.
Dostarczamy ul do Twojego ogrodu. Następnie zasiedlamy go zdrową rodziną pszczelą. Zajmujemy się pszczołami w Twoim imieniu (pszczelarz odwiedza pasiekę nie rzadziej niż raz na 3 tygodnie – w okresie miodobrania znacznie częściej). Dbamy o zdrowie i stan rodziny, zbieramy miód, uzupełniamy zapasy przed zimą. Dostarczamy bez dodatkowych opłat cały niezbędny sprzęt i narzędzia (stroje ochronne, niezbędne plastry na miód, nadstawki powiększające ul, dłuta, podkurzacze etc.) Nasze ule są zgodne z najpopularniejszym na świecie i najbardziej komfortowym dla pszczół systemem Dadanta.

Co zyskujesz:

Pszczoły w swoim ogrodzie. Czyli więcej owoców z drzew, lepsze plony warzyw, więcej nasion na kolejny rok.
Własny miód. 20 słoików (poj. 400g) z każdego ula z własną, personalizowaną etykietą np. „Miód rodziny Kowalskich”
Kurs pszczelarski. Wynajmując ul lub ule zyskujesz prawo do uczestniczenia w pracy przy pszczołach i zdobywania podstawowej wiedzy o nich, co w przyszłości może dać Ci podstawy do założenia własnej pasieki.
Ogromną satysfakcję z obserwowania tych pożytecznych zwierząt i świadomość, że pomagasz im przetrwać w tych trudnych dla owadów zapylających czasach.

Koszty

Ul wynajmujesz na cały rok kalendarzowy. Najlepiej zrobić to wiosną, żeby cieszyć się pszczołami przez cały sezon. Pszczoły spędzą u Ciebie także zimę (należycie przez nas zabezpieczone). Koszt wynajęcia jednego ula to 2400 zł. za rok płatne w trzech równych transzach na początku sezonu, w jego połowie i przed zimą. Nie ma żadnych ukrytych, dodatkowych opłat.
Każdy kolejny ul w tym samym ogrodzie to 2000 zł rocznie. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

Uwaga. Oferta przeznaczona dla osób prywatnych i wspólnot z Warszawy i okolic.

Chcesz wiedzieć się więcej?

Napisz: miodokracja@miodokracja.pl
lub zadzwoń: 514-650-147