Ul w ogrodzie

Chciałbyś mieć pszczoły w swoim ogrodzie i własny miód na stole, ale nie wiesz od czego zacząć i czy dasz radę zajmować się ulem?

Oto rozwiązanie: ul, pszczoły i profesjonalna opieka nad nimi w jednym pakiecie. Pakiet „Ul w Twoim ogrodzie” obejmuje wynajem ula wraz z pszczołami na jeden sezon. Dostarczamy go do Twojego ogrodu. Następnie zasiedlamy go zdrową rodziną pszczelą.

Zajmujemy się pszczołami w Twoim imieniu (pszczelarz odwiedza pasiekę nie rzadziej niż raz na 3 tygodnie – w okresie miodobrania znacznie częściej).

Dbamy o zdrowie i stan rodziny, zbieramy miód, uzupełniamy zapasy przed zimą. Dostarczamy bez dodatkowych opłat cały niezbędny sprzęt i narzędzia (stroje ochronne, niezbędne plastry na miód, nadstawki powiększające ul, dłuta, podkurzacze etc.) Nasze ule są zgodne z najpopularniejszym na świecie i najbardziej komfortowym dla pszczół systemem Dadanta.

Co zyskujesz?

  •  Pszczoły w swoim ogrodzie. Czyli więcej owoców z drzew, lepsze plony warzyw, więcej nasion na kolejny rok.
  • Własny miód. 20 słoików (poj. 400g) z każdego ula z własną, personalizowaną etykietą np. „Miód rodziny Kowalskich”
  • Kurs pszczelarski. Wynajmując ul lub ule zyskujesz prawo do uczestniczenia w pracy przy pszczołach i zdobywania podstawowej wiedzy o nich, co w przyszłości może dać Ci podstawy do założenia własnej pasieki.
  • Ogromną satysfakcję z obserwowania tych pożytecznych zwierząt i świadomość, że pomagasz im przetrwać w tych trudnych dla owadów zapylających czasach.

Koszty?
Ul wynajmujesz na cały rok kalendarzowy. Najlepiej zrobić to wiosną, żeby cieszyć się pszczołami przez cały sezon. Pszczoły spędzą u Ciebie także zimę (należycie przez nas zabezpieczone).

Koszt wynajęcia jednego ula to 2400 zł. za rok płatne w trzech równych transzach na początku sezonu, w jego połowie i przed zimą. Nie ma żadnych ukrytych, dodatkowych opłat. Każdy kolejny ul w tym samym ogrodzie to 2000 zł rocznie. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Uwaga. Oferta przeznaczona dla osób prywatnych firm i wspólnot z Warszawy i okolic.

Chcesz wiedzieć się więcej? Napisz: miodokracja@miodokracja.pl lub zadzwoń: 514-650-147
Miodokracja.pl (c)2019, All Rights Reserved